ceturtdiena, 2022. gada 10. marts

Pārsteidzošā IECAVA. Kājāmgājējiem


2022.gada 26.martā izstaigāsim skaistākās un interesantākās Iecavas vietas - iepazīsim vienu no Zemgales pērlēm, senu un valdzinošu mazpilsētu IECAVU.

Būdama viens no seno zemgaļu cilšu dzīvesvietām, tā glabā senas vēstures liecības lai ar rakstos pirmoreizi minēta vien 1492.gadā.

Mūsu uzmanības lokā būs senais Iecavas parks, Iecavas upe, kuras krastos pilsētiņa iekārtojusies. Kultūrceltnes, literārā, muzikālā, vēsturiskā Iecava. Viena no greznās Pālēnu dzimtas dzīvesvietām un lolojumiem. Dievdārziņš, Dindoņa māja, parka galerija, seni arhīvi. Iecavas upes romantiskie tiltiņi, Brīvības statuja, baznīcas vēsture un galerija ... Latvijā senākais, joprojām darbojošamies spirta brūzis un vēl daudz citu saistošu vietu, ielu, koku, ainavu.

Pastaiga kopā ar vietējo novadpētnieku un uzticamu pavadoni Andri Kopeiku

Pusdienas parka kafejnīcā.

Darbošanās Vīnkalnu ceplī kopā ar mākslinieci Gintu Zaumani.

Ierašanās Iecavā ar sabiedrisko transportu. Izbraukšana no Rīgas plkst. 9.00 (no SAO) ar busu Rīga - Bauska (līdz pieturai Iecavas AO)

Interesentus, lūdzu, pieteikties laikus! Dalībnieku skaits ierobežots

Dalība - 10,- eiro (bez pusdienām)

Piteitkšanās un uzziņas - 27811297 vai e-pastā saulegunta@gmail.com

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru

Mazas pērles lielā novadā. 1.Ceļojums

  Kopā ar Bauskas novada ļaudīm notika jauks un izzinošs izbraukums. Mazas pērles lielā novadā tika meklētas Iecavas apkaimē, Zvirgzdes mežo...