trešdiena, 2021. gada 29. decembris

Tuvojas Zirga - Aidinieka gads


Regīna Valtenberga, Sēļu zintnieces A.Tamašas skolniece un viņas mācības tālākdevēja

Mūsu senču atstātajā mantojumā, ko saglabāja Anželika Tamaš-Tamūža,20.22.gads ir Zirga Aidinieka gads. Varbūt kādam šis īsais apraksts (īr arī garais) noderēs, jo Tīģeri vēl pagaidām šeit nedzīvo. Gatavojamies lēcienam, Baltu cilts!

ĀBOLAINA ZIRGA vai KUMEĻA STRAUJĀ AIDINIEKA GADS

Svētraga laikmeta 30.34./20.22 gads – Saturna cikla divdesmitais gads [sāksies 2022.g.februāra jaunmēnesī]

Šie ir RADĪTĀJU, DOMĀTĀJU, IZGUDROTĀJU un JAUNUMU gads. Dzims bērni zem LAIMES zvaigznes un būs savas Laimes, sava LIKTENS kalēji

Kumeļa/Zirga jēdziens vienmēr nozīmē Iztēli, Lidojumu un Lēcienu garīgā dzīvē vai sadzīvē.

Zirgam daudz vārdu. Mums Vārdi rāda īpašības un vārdos, jēdzienos slēpjas ziņas. “Aidi Nieks” – tāds zirgs, kuŗš vienlaicīgi ceļ vienas puses kājas. Tas nozīmē ne tikai Zirgu, bet arī Lielos Greizos Ratus (priekšpēdējās Ilkss zvaigznes). “Zirgs SIRMIS/ŠERKŠTIS” nozīmē sirms, kā ar sarmu pārklāts. “ŠER=SAR=ZAR” rāda cikla/Rata beigas. Gads ik dienu, ik mēnesi ar Laika plūsmas vareno spēku modinās un sniegs šīs īpašības: skaistumu, nevainojamību, grāciju, drošsirdību, drosmi, taisnīgumu un apņēmību aizstāvēt Taisnību (Lēņi), vieduma īpašības, uzticību savam pasaulskatam, savai pārliecībai, savam Ticējumam, sapņainību, fantāziju, māksliniecisku savdabību, modina cēlsirdīgus sapņus, nevainojamu uzvedību un izturēšanos, pašcieņu, lepnu stāju un gaitu, sirds skaidrību un neiecietību pret “purvu un prastumu. Ābolainā Zirga gadā dzimušie ir cilvēces PARAUGS, DEIVJI un DEIVES. Viņi ir nikni Kaŗotāji, bet sirdī Sapņotāji.

P.S.:Raksts pārpublicēts no Regīnas Valtenbergas profila facebook - https://www.facebook.com/regina.valtenberga.1

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru

Muzeju nakts un diena Vecpiebalgā

  18.-19.maijā notiks izbraukums uz Muzeju nakti un dienu Piebalgā.