piektdiena, 2016. gada 1. janvāris

Snieg

Jaunais, 2016.gads (pēc Gregora kalendāra) iesākās Mēness dilstošajā pusē. Tālab šai gadu mijā vairāk laika un uzmanības varam veltīt tam, no kā vēlamies atbrīvoties - no kurām lietām, īpašībām vai kaitēm tikt vaļā. Gan paši un par sevi, gan arī par kopējo, sabiedrisko domu un darbiem domājot. Un par apkārtējo vidi - tuvāko un tālāko.

Bet labā īstenošanās vēlmes Jaunajam un turpmākajm sāksim audzēt no 12.janvāra, kad augošā Mēness sirpītis pie debesīm būs jau redzams un sāksies Sala mēnesis.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru

Atkal Piebalgā

Ir vietas, kur allaž gribas un ir vērtīgi atgriezties. Katram savas mīļās vietas. Man Piebalga ir viena no tādām. Viena no īpašākajām, tuvāk...