ceturtdiena, 2024. gada 11. aprīlis

Sadziedāšanās pavasarī otroreizi

Kad pēc mums labāk pierastā un zināmā gregoriāņu kalendāra Sulu mēnesis jau iet lielā pusē, bet pēc Saules un Mēness kalendāra tas tik nesen kā sācies, ir laiks atkal sanākt uz vienu sadziedāšanās pusdienu Rāmavas muižas kultūrtelpā. 

Sanāksim sestdien, 20.aprīlī 12.00 muižā sadziedāt. 

Jau tuvojas Ūsiņu un Vasarassvētku, un skaistais rotāšanas laiks. Tad nu ņemsim savās dziesmu vācelēs, grāmatās, kamolos, sirdīs un galvās līdzi tās košākās un sirdij tuvākās pavasara, uzplauksmes un atvēršanās dziesmas, ko gribam ar visiem kopā izdziedāt, atminēties, atrast un sajust.

Lai tuvināšanās un sadraudzēsanās dziesmā notiek!


Mūsu sadziedāšanās veidols pieredzēts un mazliet kopēts no savulaik Rīgas Ritumā folkloras kopas LĀNS vadītajos sadziedāšanās vakaros - katrs ņem līdzī un "dziesmu laimes akā" liek kādu dziesmu, ko labi zin un var priekšā dziedāt vai zin kādu, kurš to dziesmu zin. BET ... nesabīstieties tie, "kuri nedzied". Nāciet droši ar visiem kopā arī tad, ja dziesmas neziniet vai neesiet raduši uzsākt - pa visiem kopā galā tiksim. Svarīgākais ir katra vēl pulkā būt un pulkā dziedāt. Tad arī dziesmas lauks mūs atradīs. Droši ņemiet līdzi arī savus mūzikas instrumentus un skaņu rīkus.

Muižas krodziņš sestdienās atvērts jau no 10.00. Un līdz pat 22.00 te var veldzēties un stiprināties ne tikai tālāki, bet arī tuvākie sadziedāšanās draugi (domājams, arī šoreiz būs tāpat)

Par Rāmavas muižas kultūrtelpu vairāk - http://www.ramavasmuiza.lv/

un/vai https://www.facebook.com/ramavasmuizaNav komentāru:

Ierakstīt komentāru

Muzeju nakts un diena Vecpiebalgā

  18.-19.maijā notiks izbraukums uz Muzeju nakti un dienu Piebalgā.