trešdiena, 2018. gada 5. decembris

Stāsti Andrejdienas vakarā

Viens no nu jau gandrīz tradicionāliem vakariem - stāstu vakars Andreja Upīša muzejā. Muzeja atraktīvās un darbīgās vadītājas Ilzes Puķes aicināti, muzeja sirsnīgo darbinieku atbalstīti, Ivara Puķes iebildēti, paši ļāvāmies stāstiem un rosinājām viens otru - bija jautri, brīžiem baisi, brīžiem apcerīgi, mazliet romantiski Andrejdienas vakarā... kopā ar stāstniekiem - kurzemniekiem Liesmu Lagzdiņu, Ziedīti Začesti un Gunti Pakalnu tiku būt arī es zemgaliete, Guta Saule. 

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru

Atkal Piebalgā

Ir vietas, kur allaž gribas un ir vērtīgi atgriezties. Katram savas mīļās vietas. Man Piebalga ir viena no tādām. Viena no īpašākajām, tuvāk...